poniedziałek, 24 styczeń 2022 08:52

Zapisy do klasy I Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II

Trwają zapisy do klasy I Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie

 
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie uprzejmie informuje, iż trwają zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły do klasy I na rok szkolny 2022/ 2023. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 32 623-29-15. Karty zgłoszenia należy pobrać ze strony internetowej szkoły z zakładki "Rekrutacja". Wypełniony dokument należy zeskanować i odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wyświetlono 175 raz/y Zmieniono: wtorek, 01 luty 2022 08:30

Media społecznościowe

Naszą szkołę można znaleźć w mediach społecznościowych.

 

 

pit 1proc s

Nasz adres

Szkoła Podstawowa nr 6
im. Jana Pawła II w Chrzanowie