poniedziałek, 09 maj 2022 13:15

XVI Rajd Rowerowy z okazji Dnia Dziecka

W niedzielę 29 maja Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów zorganizuje XVI Rajd Rowerowy z okazji Dnia Dziecka.

Uczestnicy wyruszą z Placu 1000-lecia w Chrzanowie o godzinie 10, gdzie w dniu startu (29 maja) w godz. 9-9.45 można się zapisać. Do pokonania uczestnicy będą mieli 15 km trasy prowadzącej przez gminy Chrzanów i Trzebinia.

Zakończenie nastąpi w Szkole Podstawowej nr 6 w Chrzanowie-Kościelcu. Przyjazd uczestników spodziewany jest tam około godz. 12.

Planowany jest tam poczęstunek oraz imprezy towarzyszące, w tym konkursy rekreacyjno-sportowe. A także losowanie nagród dla uczestników w wieku do 16 lat. Organizatorzy rajdu przyznają również nagrody dla najmłodszego uczestnika, najmłodszych uczestników jadących na rowerach indywidualnie, uczestników konkursów rekreacyjno-sportowych oraz nagrody-niespodzianki.

Wyświetlono 241 raz/y

Media społecznościowe

Naszą szkołę można znaleźć w mediach społecznościowych.

 

 

pit 1proc s

Nasz adres

Szkoła Podstawowa nr 6
im. Jana Pawła II w Chrzanowie