Zastępstwa

.

START Dla rodziców Rada Rodziców
Wiadomość
  • Informacje o plikach cookies...

    Ta strona używa pliki cookies do nawigacji oraz innych funkcji. Przeglądając nasz serwis, zgadzasz się na pozostawienie plików cookies na Twoim urządzeniu.

Rada Rodziców PDF Drukuj Email

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie jest samorządną reprezentacją ogółu rodziców i opiekunów prawnych uczniów szkoły. Radę stanowią, wybrani po jednym, przedstawiciele rodziców i opiekunów prawnych uczniów danej klasy.

Jako Rada Rodziców współpracujemy z Dyrekcją, Radą Pedagogiczną oraz pozostałymi pracownikami naszej szkoły. Działamy na podstawie ustawy o systemie oświaty, która daje nam szerokie kompetencje.

Rada Rodziców gromadzi fundusze pochodzące ze składek i dobrowolnych darowizn. Przeznaczone są one głównie na przygotowanie imprez kulturalnych dla uczniów, nagrody w konkursach i zawodach sportowych oraz zakup książek i środków dydaktycznych podnoszących jakość nauczania naszych dzieci. Dane do wpłat na komitet rodzicielski.

Rada Rodziców to także forum, na którym możemy wyrazić oczekiwania wobec szkoły i jej pracowników. Chcemy mieć realny wpływ na funkcjonowanie szkoły, jako środowiska, w którym nasze dzieci spędzają wiele godzin dziennie i któremu powierzyliśmy odpowiedzialność za ich edukację.

Skład Szkolnej Rady Rodziców w roku szkolnym 2017/2018

przewodnicząca Śledziewska Malwina
z-ca przewodniczącej Małgorzata Malik
skarbnik Katarzyna Puchała

Członkowie:

  • Marta Szmurło klasa III a
  • Beata Suder klasa III b
  • Agnieszka Mendyk klasa IV a
  • Magdalena Woskowicz- Nędza klasa V
  • Urszula Orzeł klasa VI
Poprawiony: niedziela, 22 października 2017 17:32
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Aktualnie on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 


Najnowsze

Najczęściej czytane

Konkursy


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: website hosting professional top actors Valid XHTML and CSS.