.

START Dla rodziców Wpłaty na komitet rodzicielski

Wpłaty na komitet rodzicielski PDF Drukuj Email

Rada Rodziców informuje, że składka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2017/2018 wynosi 45 zł za dziecko.

W przypadku rodzeństw, płaci tylko jedno dziecko - każde kolejne jest zwolnione ze składki.

Składka jest dobrowolna, ale aby móc sfinansować imprezy szkolne i nagrody w konkursach potrzebujemy Państwa wsparcia. Będziemy bardzo wdzięczni za uiszczenie wpłat do końca stycznia 2018, oczywiście składkę można wpłacać do końca roku szkolnego.

Płatności można dokonać u skarbników klasowych, jak również bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

odbiorca: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6 w Chrzanowie
nr konta: 59 2490 0005 0000 4530 5982 6486
bank: Alior Bank Oddział w Chrzanowie
tytuł wpłaty: komitet rodzicielski oraz imię i nazwisko dziecka, klasa

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nasze dzieci większą kwotą lub przekazać darowiznę to również można dokonać wpłaty na wyżej podane konto.

Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy i zapewniamy, że wszystkie pieniądze zostaną przekazane dzieciom w postaci dofinansowania szkolnych imprez kulturalnych i nagród w szkolnych konkursach.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6
im. Jana Pawła II w Chrzanowie