Uwaga!!!

Obowiązuje zakaz korzystania

z siłowni zewnętrzej,

umieszczonej na terenie naszej szkoły!

START Dla rodziców Wpłaty na komitet rodzicielski

Wpłaty na komitet rodzicielski PDF Drukuj Email

Rada Rodziców informuje, że składka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2018/2019 wynosi 50 zł za dziecko z zastrzeżeniem, że w przypadku rodzeństw, 50 zł płaci tylko pierwsze dziecko, kolejne płaci 20zł a każde następne jest zwolnione ze składki.

Składka jest dobrowolna, ale aby móc sfinansować imprezy szkolne i nagrody w konkursach potrzebujemy Państwa wsparcia. Będziemy bardzo wdzięczni za uiszczenie wpłat do końca stycznia 2019, oczywiście składkę można wpłacać do końca roku szkolnego.

Płatności można dokonać u skarbników klasowych, jak również bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

odbiorca: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6 w Chrzanowie
nr konta: 59 2490 0005 0000 4530 5982 6486
bank: Alior Bank Oddział w Chrzanowie
tytuł wpłaty: komitet rodzicielski oraz imię i nazwisko dziecka, klasa

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nasze dzieci większą kwotą lub przekazać darowiznę to również można dokonać wpłaty na wyżej podane konto.

Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy i zapewniamy, że wszystkie pieniądze zostaną przekazane dzieciom w postaci dofinansowania szkolnych imprez kulturalnych i nagród w szkolnych konkursach.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6
im. Jana Pawła II w Chrzanowie