Zastępstwa

Uwaga!!!

Obowiązuje zakaz korzystania

z siłowni zewnętrzej,

umieszczonej na terenie naszej szkoły!

START
Wiadomość
  • Informacje o plikach cookies...

    Ta strona używa pliki cookies do nawigacji oraz innych funkcji. Przeglądając nasz serwis, zgadzasz się na pozostawienie plików cookies na Twoim urządzeniu.

Szkoła na szóstkę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Supernat Anna   
środa, 22 marca 2017 13:27

SZKOŁA "NA SZÓSTKĘ"

Dnia 20.03.2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Jana Pawła II w Chrzanowie odbył się Dzień Promocji Szkoły. Zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie pt. "W lesie". W aktorów wcielili się nauczyciele i uczniowie. Przyszli pierwszoklasiści uczestniczyli w zajęciach plastycznych i sportowych. Rodzice spotkali się z Dyrektorem i obejrzeli prezentację multimedialną oraz zapoznali się z ofertą szkoły. Młodzi uczestnicy z uśmiechniętymi buziami opuszczali mury naszej szkoły.https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-6-im-Jana-Paw%C5%82a-II-w-Chrzanowie-947753605313158/?ref=bookmarks

Poprawiony: piątek, 31 marca 2017 12:01
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Aktualnie on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 


Najnowsze

Najczęściej czytane

Konkursy


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: website hosting professional top actors Valid XHTML and CSS.