Zastępstwa

.

START
Wiadomość
  • Informacje o plikach cookies...

    Ta strona używa pliki cookies do nawigacji oraz innych funkcji. Przeglądając nasz serwis, zgadzasz się na pozostawienie plików cookies na Twoim urządzeniu.

Geosfera z panem Janem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Białożyt Agnieszka   
sobota, 03 czerwca 2017 17:56

W dzisiejszą sobotę z niewielką grupą dzieci udałam się na wycieczkę turystyczną do Geosfery w Jaworznie.

Już z samego rana zebraliśmy się przy szkole i udaliśmy się na przystanek autobusowy skąd pojechaliśmy do Wilkoszyna. Stamtąd piechotą udaliśmy się do Geosfery, po drodze podziwiając piękno przyrody. W Geosferze doświadczyliśmy troszkę lekcji przyrody, usmażyliśmy kiełbaski, posililiśmy się, pobawiliśmy na placu zabaw i poszliśmy w kierunku domu. W centrum edukacyjnym spotykaliśmy się z panią Agnieszką Woźnicą i Jej dziećmi, która to przywiozła nam drewno na ognisko. Razem pospacerowaliśmy. Oczywiście naszym niezawodnym opiekunem i przewodnikiem był pan Jan Oczkowski - serdecznie dziękujemy:)

Szczegóły wizyty można podziwiać na zdjęciach.

 

https://goo.gl/photos/9vuzCK6Df8EBxDPz7

Poprawiony: środa, 14 czerwca 2017 23:24
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Aktualnie on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 


Najnowsze

Najczęściej czytane

Konkursy


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: website hosting professional top actors Valid XHTML and CSS.