Zajęcia SKS w dniu 11.10 (środa) z godz: 14:30 zostają przeniesione na wtorek 17.10 na godz: 15:30!

Środa 18.10.17r za p.Pactwę:

1.kl VI -klasa przychodzi na 8:55

3.kl V - p.Grzywa

za p.Wójcik:

1.kl IV b - przychodzi na 8:55

2.kl IV a - z p.Ciejek

4.kl IV b- p.Dzikowska

5. kl IV b- wychodzi o 11:30

START

Geosfera z panem Janem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Białożyt Agnieszka
sobota, 03 czerwca 2017 17:56

W dzisiejszą sobotę z niewielką grupą dzieci udałam się na wycieczkę turystyczną do Geosfery w Jaworznie.

Już z samego rana zebraliśmy się przy szkole i udaliśmy się na przystanek autobusowy skąd pojechaliśmy do Wilkoszyna. Stamtąd piechotą udaliśmy się do Geosfery, po drodze podziwiając piękno przyrody. W Geosferze doświadczyliśmy troszkę lekcji przyrody, usmażyliśmy kiełbaski, posililiśmy się, pobawiliśmy na placu zabaw i poszliśmy w kierunku domu. W centrum edukacyjnym spotykaliśmy się z panią Agnieszką Woźnicą i Jej dziećmi, która to przywiozła nam drewno na ognisko. Razem pospacerowaliśmy. Oczywiście naszym niezawodnym opiekunem i przewodnikiem był pan Jan Oczkowski - serdecznie dziękujemy:)

Szczegóły wizyty można podziwiać na zdjęciach.

Poprawiony: środa, 14 czerwca 2017 23:24