.

piątek, 27 września 2013 16:31

Klasa I

wych. mgr Magdalena Liszka

Skrótowo informacje z wczorajszego zebrania (09-10-2017):

październik

• 12-10-2017 Dzień Patrona mile widziana obecność dzieci na uroczystości, która odbędzie się w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie Kościelcu godzina 17sta. w programie montaż słowno ? muzyczny na temat swojego patrona ?Jan Paweł II ? pielgrzym Fatimy? następnie różaniec i Msza Święta.
  • 20-10-2017 ślubowanie - dzieci przychodzą na godz. 9tą, po uroczystości ślubowania dostają rożki ze słodyczami, lekcji w tym dniu nie mają. Zdjęcia we własnym zakresie.
  • 23-10-2017 warsztaty w bibliotece publicznej.
  • 26-10-2017 poranek muzyczny w Dworku Zieleniewskich. Dzieci przychodzą w tym dniu na galowo!

• wycieczka do Kopalni Soli w Bochni (dokładny termin zostanie podany)
  • 24.11.2017 Planetarium Orbitex w szkole (http://www.centrumeureka.edu.pl/)
  • 30.11.2017 Andrzejki w klasie

grudzień

• "Lekcja w kinie" w kino Chrzanowie
  • 08-12-2017 Mikołajki klasowe, wyjazd ze szkoły do sali zabaw w Jaworznie, na miejscu poczęstunek - ciasto przygotowane przez rodziców, rozdanie prezentów mikołajkowych - kalendarze adwentowe.

Poprawiony: wtorek, 10 października 2017 06:18