02.12.19r pn

Zupa pomidorowa tradycyjna, potrawka z kurczaka, ryż biały, sałata zielona z sosem vinegret z dodatkiem łososia wędzonego, kompot z owoców mieszanych.

03.12.19r. wt

04.12.19r. śr

Zupa cebulowa z grzankami, ziemniaki puree, kotlet mielony, koper ogrodowy, surówka z kapusty pekińskiej, kompot truskawkowy.

05.12.19r. czw

Zupa wielowarzywna, ziemniaki puree, mizeria z jogurtem, nugetsy z piersi kurczaka, kompot wiśniowy.

06.12.19r. pt

Zupa ogórkowa na przecierze ogórkowym z ryżem i mięsem, makaron z białym serem, kompot z porzeczki czerwonej.

START Dla rodziców Aktualności Rady Rodziców Składka na "komitet rodzicielski" na rok szk. 2018/2019

Składka na "komitet rodzicielski" na rok szk. 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Malik
niedziela, 01 października 2017 13:28

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

Składka na "komitet rodzicielski" w r. szk. 2019/2020 wynosi 50 zł za dziecko (z zastrzeżeniem poniższego).

UWAGA ! W przypadku rodzeństw, pierwsze dziecko płaci 50 zł a kolejne 25zł , każde następne jest zwolnione ze składki. Składka jest dobrowolna ale aby móc sfinansować imprezy szkolne i nagrody w konkursach potrzebujemy Państwa wsparcia.

Rada Rodziców:

Agnieszka Mulka- przewodnicząca