Zastępstwa

POCIĄG DO TRADYCJI:

http://mbp.chrzanow.pl/pociagdotradycji/

Więcej …
Wiadomość
  • Informacje o plikach cookies...

    Ta strona używa pliki cookies do nawigacji oraz innych funkcji. Przeglądając nasz serwis, zgadzasz się na pozostawienie plików cookies na Twoim urządzeniu.

Życzenia DEN PDF Drukuj Email
sobota, 14 października 2017 10:02

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele naszej szkoły zostali docenieni za trud , cierpliwość i zaangażowanie w pracę z dziećmi.

Pani Jolanta Ciejek , pani Magdalena Stanclik i pani Marta Wrona otrzymały nagrodę Burmistrza miasta Chrzanowa.

Pani Bernadetta Wójcik została uhonorowana Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Natomiast następujący nauczyciele: p. A Grzywa, p. B. Pactwap. M. Liszka,p. J. Raźniak, p.B. Wójcik, p. M. Gancarczyk i ks. P. Filipiak oraz pracownicy administracji i obsługi: p. J. Kluzik, p. E. Trębacz, p. A. Mulka p. B. Mazurek oraz p. T. Mikołajczyk zostali docenieni Nagrodą Dyrektora Szkoły.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulację, a wszystkim pracownikom oświaty składam najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Niech ta bardzo odpowiedzialna praca będzie dla Państwa źródłem wielu sukcesów i satysfakcji. Życzę wiele szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Agnieszka Białożyt

 

Informacje klasowe

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Aktualnie on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 


Najnowsze

Najczęściej czytane

Konkursy


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: website hosting professional top actors Valid XHTML and CSS.