.

Życzenia DEN PDF Drukuj Email
sobota, 14 października 2017 10:02

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele naszej szkoły zostali docenieni za trud , cierpliwość i zaangażowanie w pracę z dziećmi.

Pani Jolanta Ciejek , pani Magdalena Stanclik i pani Marta Wrona otrzymały nagrodę Burmistrza miasta Chrzanowa.

Pani Bernadetta Wójcik została uhonorowana Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Natomiast następujący nauczyciele: p. A Grzywa, p. B. Pactwap. M. Liszka,p. J. Raźniak, p.B. Wójcik, p. M. Gancarczyk i ks. P. Filipiak oraz pracownicy administracji i obsługi: p. J. Kluzik, p. E. Trębacz, p. A. Mulka p. B. Mazurek oraz p. T. Mikołajczyk zostali docenieni Nagrodą Dyrektora Szkoły.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulację, a wszystkim pracownikom oświaty składam najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Niech ta bardzo odpowiedzialna praca będzie dla Państwa źródłem wielu sukcesów i satysfakcji. Życzę wiele szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Agnieszka Białożyt