Uwaga!!!

Obowiązuje zakaz korzystania

z siłowni zewnętrzej,

umieszczonej na terenie naszej szkoły!

START

Konkurs Małopolski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Supernat Anna
wtorek, 07 listopada 2017 15:56

W ubiegły weekend Zespół Wokalny z naszej szkoły uczestniczył w niezwykłej imprezie muzycznej- w XV Jubileuszowym Małopolskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Nasze dziedzictwo - Polska", który odbył się w Krakowie. Nasi śpiewacy zaprezentowali dwie pieśni: Jak to na wojence ładnie oraz Krakowiak Kościuszki, którymi wyśpiewali tytuł laureata tego prestiżowego konkursu. W niedzielę zostali zaproszeni ze swoim opiekunem p. Bernadettą Wójcik na galę finałową. Wszystkim bardzo się podobali. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i pani Wójcik i życzymy dalszych sukcesów. Do sukcesu dzieci przyczynili się ich rodzice, którzy byli kierowcami, opiekunami i publicznością. Dyrekcja Szkoły - Agnieszka Białożyt oraz opiekun zespołu - Bernadetta Wójcik serdecznie dziękują rodzicom, którzy towarzyszyli dzieciom i nauczycielom w konkursowych zmaganiach. Dziękujemy, ze poświęcili swój wolny czas aby nas wspomóc w tej artystycznej wyprawie. Uczniowie biorący udział w konkursie: Agnieszka Wojdyła, Jagna Pająk, Joanna Malik, Weronika Orzeł, Gabriela Spyt, Magdalena Malik, Łukasz Skowroński, Nikodem Łatka, Mikołaj Nowicki, Tymoteusz Seremak, Wojciech Turza.

Poprawiony: wtorek, 07 listopada 2017 16:03