Zastępstwa

POCIĄG DO TRADYCJI:

http://mbp.chrzanow.pl/pociagdotradycji/

Więcej …
START
Wiadomość
  • Informacje o plikach cookies...

    Ta strona używa pliki cookies do nawigacji oraz innych funkcji. Przeglądając nasz serwis, zgadzasz się na pozostawienie plików cookies na Twoim urządzeniu.

Konkurs Małopolski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Supernat Anna   
wtorek, 07 listopada 2017 15:56

W ubiegły weekend Zespół Wokalny z naszej szkoły uczestniczył w niezwykłej imprezie muzycznej- w XV Jubileuszowym Małopolskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Nasze dziedzictwo - Polska", który odbył się w Krakowie. Nasi śpiewacy zaprezentowali dwie pieśni: Jak to na wojence ładnie oraz Krakowiak Kościuszki, którymi wyśpiewali tytuł laureata tego prestiżowego konkursu. W niedzielę zostali zaproszeni ze swoim opiekunem p. Bernadettą Wójcik na galę finałową. Wszystkim bardzo się podobali. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i pani Wójcik i życzymy dalszych sukcesów. Do sukcesu dzieci przyczynili się ich rodzice, którzy byli kierowcami, opiekunami i publicznością. Dyrekcja Szkoły - Agnieszka Białożyt oraz opiekun zespołu - Bernadetta Wójcik serdecznie dziękują rodzicom, którzy towarzyszyli dzieciom i nauczycielom w konkursowych zmaganiach. Dziękujemy, ze poświęcili swój wolny czas aby nas wspomóc w tej artystycznej wyprawie. Uczniowie biorący udział w konkursie: Agnieszka Wojdyła, Jagna Pająk, Joanna Malik, Weronika Orzeł, Gabriela Spyt, Magdalena Malik, Łukasz Skowroński, Nikodem Łatka, Mikołaj Nowicki, Tymoteusz Seremak, Wojciech Turza.

https://photos.app.goo.gl/K6HEEc7lo8G1va9S2

Poprawiony: wtorek, 07 listopada 2017 16:03
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Aktualnie on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 


Najnowsze

Najczęściej czytane

Konkursy


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: website hosting professional top actors Valid XHTML and CSS.