.

Apel z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Białożyt Agnieszka
czwartek, 09 listopada 2017 12:02

Dzisiaj uczciliśmy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległści.

Było bardzo uroczyście, patriotycznie i radośnie.Rozbrzmiewały pieśni patriotyczne, które podobały się publiczności i zaproszonym gościom. Dziękujemy za przybycie pani dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 2 w Chrzanowie ? Joannie Gaci, wszystkim nauczycielom i uroczym Maluszkom, które dzielnie świętowały z nami.

Bardzo dziękuję uczniom klas III, IV, V, VI i VII którzy pod przewodnictwem nauczycieli pań:J. Ciejek,A. Grzywy i B. Wójcik,którzy w skrócie przybliżyli nam historię naszego kraju w drodze do wolności.

Zdjęcia z uroczystości:

Poprawiony: czwartek, 09 listopada 2017 12:22