Zastępstwa

POCIĄG DO TRADYCJI:

http://mbp.chrzanow.pl/pociagdotradycji/

Więcej …
START Start Aktualności Z życia szkoły dzień wolny III Gminny KOnkurs "Nasi szkolni...
Wiadomość
  • Informacje o plikach cookies...

    Ta strona używa pliki cookies do nawigacji oraz innych funkcji. Przeglądając nasz serwis, zgadzasz się na pozostawienie plików cookies na Twoim urządzeniu.

III Gminny KOnkurs "Nasi szkolni... PDF Drukuj Email
czwartek, 26 kwietnia 2018 20:38

PODSUMOWANIE III GMINNEGO KONKURSU "NASI SZKOLNI PATRONI -

RODZINA STARZEŃSKICH"

25 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie odbyło się uroczyste podsumowanie III Gminnego Konkursu -Nasi szkolni patroni - RODZINA STARZEŃSKICH". Gośćmi podsumowania byli m.in. Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Tadeusz Kołacz, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Chrzanowie Beata Drabiec, Dyrektor Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Płazie Kazimiera Żmudzińska oraz dyrektorzy placówek oświatowych.

Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt prac literackich ze szkół podstawowych
i klas gimnazjalnych z całej gminy. Uczniowie przygotowali m.in. eseje, reportaże i wywiady.

W kategorii uczniów klas IV- VII zwyciężył Łukasz Skowroński ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Chrzanowie, przygotowany przez panią Barbarę Pactwę, a w kategorii klas gimnazjalnych pierwsze miejsce przypadło uczennicy Szkoły Podstawowej nr 3 w Chrzanowie Aleksandrze Kulczyckiej, której praca została zredagowana pod kierunkiem pani Eweliny Pękackiej. Wzruszające przedstawienie przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Płazie. Zgodnie z tradycją dla upamiętnienia patrona został posadzony dąb.IMG 1246

 

Informacje klasowe

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Aktualnie on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 


Najnowsze

Najczęściej czytane

Konkursy


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: website hosting professional top actors Valid XHTML and CSS.