Spotkanie dla rodziców oraz dzieci rozpoczynających

naukę w naszej szkole

w roku szkolnym 2018/19 odbędzie się

o godz: 18:00 (w SP 6)

UTW PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 maja 2018 21:13

W dniu 12 maja 2018r. chętne osoby wybrały się na wycieczkę pieszą z uczestnikami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Był to już dziewiąty Rajd Rodzinny koła PTTK przy UTW w Chrzanowie.

Nasz krótki spacer rozpoczęliśmy spod szkoły w stronę Klubu Pegaz. Stamtąd już pod opieką przewodnika wyruszyliśmy na wędrówkę. Spacer doprowadził nas do ośrodka RPWiK nad Chechłem, a tam czekało nas wiele atrakcji. Po rejestracji uczestników braliśmy udział w szeregu konkursów i zabaw przygotowanych przez członków Uniwersytetu. Rywalizacja drużynowa była ogromna. Naszym zadaniem było rozwiązać test wiedzy o regionie i działalności UTW, wykonać zadania takie jak: bieg slalomem, rzut do tarczy, przeciąganie liny, pierwsza pomoc. Wiele konkurencji było indywidualnych gdzie zdobyliśmy czołowe miejsca świetnie się bawiąc. Pod koniec posililiśmy się ciepłym posiłkiem (kiełbaską bądź kaszanką) z ciepłą herbatką. Na zakończenie wręczone zostały dyplomy za udział oraz za zajecie miejsc w konkurencji. Tym razem nie udało nam się zająć żadnego miejsca, ale nie tracimy nadziei?. W przyszłym roku postaramy się bardziej. Świetnie się bawiliśmy, pogoda dopisała nam (jak zawsze), zintegrowaliśmy się z członkami UTW i dziećmi z innej szkoły. Za rok wybierzemy się na jubileuszowy Rajd z UTW.