Zastępstwa

POCIĄG DO TRADYCJI:

http://mbp.chrzanow.pl/pociagdotradycji/

Więcej …
Wiadomość
  • Informacje o plikach cookies...

    Ta strona używa pliki cookies do nawigacji oraz innych funkcji. Przeglądając nasz serwis, zgadzasz się na pozostawienie plików cookies na Twoim urządzeniu.

UTW PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 maja 2018 21:13

W dniu 12 maja 2018r. chętne osoby wybrały się na wycieczkę pieszą z uczestnikami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Był to już dziewiąty Rajd Rodzinny koła PTTK przy UTW w Chrzanowie.

Nasz krótki spacer rozpoczęliśmy spod szkoły w stronę Klubu Pegaz. Stamtąd już pod opieką przewodnika wyruszyliśmy na wędrówkę. Spacer doprowadził nas do ośrodka RPWiK nad Chechłem, a tam czekało nas wiele atrakcji. Po rejestracji uczestników braliśmy udział w szeregu konkursów i zabaw przygotowanych przez członków Uniwersytetu. Rywalizacja drużynowa była ogromna. Naszym zadaniem było rozwiązać test wiedzy o regionie i działalności UTW, wykonać zadania takie jak: bieg slalomem, rzut do tarczy, przeciąganie liny, pierwsza pomoc. Wiele konkurencji było indywidualnych gdzie zdobyliśmy czołowe miejsca świetnie się bawiąc. Pod koniec posililiśmy się ciepłym posiłkiem (kiełbaską bądź kaszanką) z ciepłą herbatką. Na zakończenie wręczone zostały dyplomy za udział oraz za zajecie miejsc w konkurencji. Tym razem nie udało nam się zająć żadnego miejsca, ale nie tracimy nadziei?. W przyszłym roku postaramy się bardziej. Świetnie się bawiliśmy, pogoda dopisała nam (jak zawsze), zintegrowaliśmy się z członkami UTW i dziećmi z innej szkoły. Za rok wybierzemy się na jubileuszowy Rajd z UTW.

https://photos.app.goo.gl/A48knyol29MbyGla2

 

Informacje klasowe

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Aktualnie on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 


Najnowsze

Najczęściej czytane

Konkursy


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: website hosting professional top actors Valid XHTML and CSS.