Zastępstwa

Wiadomość
  • Informacje o plikach cookies...

    Ta strona używa pliki cookies do nawigacji oraz innych funkcji. Przeglądając nasz serwis, zgadzasz się na pozostawienie plików cookies na Twoim urządzeniu.

Majówka PDF Drukuj Email
niedziela, 17 czerwca 2018 20:57

W dniu 09 czerwca 2018r. 10 uczniów reprezentowało nasza szkołę w XXI Majówce świetlic gminy Chrzanów. Dzieci uczestniczyły w wielu konkurencjach: wiedzy, sprawnościowych, plastycznych itp. Grupa "Buszmenów"

z naszej szkoły fantastycznie wypadła na tle innych 8 grup, zdobywając I miejsce. Uczestnicy imprezy otrzymali nagrody indywidualne, upominek dla szkoły (gry i materiały papiernicze) oraz piękny puchar i pamiątkowy dyplom.Serdecznie dziękuję za zaangażowanie w kształtowaniu pozytywnego wizerunku naszej szkoły w społeczności chrzanowskiejJ

https://photos.google.com/share/AF1QipOgpwOuoYDmtR9b1g4R4K2bjti2jweldTGQAuxAWZhuBdpmXjjcWEL2GkeMMgq3Nw?key=QW1RTzAza2phdWlDT19GaEkxRUYxal9VdmZ0cF93

 

Informacje klasowe

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Aktualnie on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 


Najnowsze

Najczęściej czytane

Konkursy


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: website hosting professional top actors Valid XHTML and CSS.