START Aktualności Archiwum

czwartek, 04 kwietnia 2019 19:09

STRAJK!!!

Szanowni Rodzice!

Informuję, iż z uwagi na planowane na 8 kwietnia 2019 r. rozpoczęcie strajku nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji, zajęcia dydaktyczne nie będą się odbywały do odwołania, tj. do zakończenia strajku.

Z uwagi na fakt, iż obowiązek zorganizowania opieki nad uczniami spoczywa na dyrektorze szkoły, wszystkim uczniom, którzy podczas strajku będą uczęszczali do szkoły, zapewnione zostaną zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy szkoły, zgodnie z obowiązującym tygodniowym rozkładem zajęć, a dla uczniów zapisanych do świetlicy szkolnej - zgodnie zharmonogramem pracy świetlicy.
O ewentualnym odwołaniu strajku lub o terminie jego zakończenia zostaną Państwo poinformowani za pośrednictwem dziennika elektronicznego oraz poprzez umieszczenie ogłoszenia na stronie internetowej szkoły. Bardzo proszę o systematyczne przeglądanie dziennika elektronicznego i strony internetowej szkoły w okresie przed planowanym terminem rozpoczęcia strajku, a także w czasie trwania strajku.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6

Poprawiony: czwartek, 04 kwietnia 2019 19:13