START Aktualności Archiwum

Wpisany przez Białożyt Agnieszka
wtorek, 23 kwietnia 2019 11:11

Szanowni Rodzice,

informuję, że nadal trwa strajk nauczycieli, w związku z tym w dniu 24.04.2019 r. (tj. środa) zajęcia dydaktyczne nie będą się odbywały.

Wszystkim uczniom zapewniam zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy szkoły, zgodnie z obowiązującym tygodniowym rozkładem zajęć, a dla uczniów zapisanych do świetlicy szkolnej - zgodnie z harmonogramem pracy świetlicy.
O bieżącej sytuacji oraz o terminie zakończenia strajku będą Państwo poinformowani za pośrednictwem dziennika elektronicznego oraz poprzez umieszczenie ogłoszenia na stronie internetowej szkoły.

Z poważaniem Agnieszka Białożyt - dyrektor szkoły.

Poprawiony: wtorek, 23 kwietnia 2019 11:20