START Aktualności Archiwum

Wpisany przez Białożyt Agnieszka
środa, 24 kwietnia 2019 10:53

Szanowni Państwo,

z uzyskanych od Komitetu Strajkowego informacji wynika, iż strajk nauczycieli nadal trwa.

Wszystkim uczniom zapewniam zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy szkoły, zgodnie z obowiązującym tygodniowym rozkładem zajęć, a dla uczniów zapisanych do świetlicy szkolnej - zgodnie z harmonogramem pracy świetlicy.

W tym momencie nauczyciele naszej szkoły podjęli decyzję, o zakończeniu strajku w dniu 26.04.2019 r. (piątek). W związku z tym zajęcia dydaktyczne rozpoczną się w dniu 29.04.2019 r. (poniedziałek) zgodnie z planem lekcji.

Bardzo proszę o codziennie śledzenie informacji publikowanych w dzienniku elektronicznym. Na bieżąco będę Państwa informować o ewentualnych zmianach.

Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Białożyt