Obiady - menu

PON 13.01.20r.

Zupa pomidorowa tradycyjna, makaron czterojajeczny, potrawka z kurczaka, ryż biały, sałata zielona z sosem vinegret z dodatkiem łososia wędzonego, kompot z owoców mieszanych.

WT 14.01.20r.

Zupa kalafiorowa z ryżem, pierogi z serem twarogowym, kompot rabarbarowy.

ŚR 15.01.20r.

Zupa cebulowa, grzanki pszenne, ziemniaki puree, kotlet mielony, koper ogrodowy, surówka z kapusty pekińskiej, kompot truskawkowy.

CZW 16.01.20r.

Zupa wielowarzywna, ziemniaki puree, mizeria z jogurtem, nugetsy z kurczaka, kompot wiśniowy.

PT 17.01.20r.

Zupa ogórkowa na przecierze ogórkowym z ryżem i mięsem, makaron z białym serem, kompot porzeczki czerwonej.

START Aktualności dzień wolny #No promil no problem
Wiadomość
  • Informacje o plikach cookies...

    Ta strona używa pliki cookies do nawigacji oraz innych funkcji. Przeglądając nasz serwis, zgadzasz się na pozostawienie plików cookies na Twoim urządzeniu.

#No promil no problem
niedziela, 03 listopada 2019 14:40

W związku z udziałem Naszej szkoły w kampanii społecznej % No promil No problem zostały podjęte zajęcia w klasach I - III. Uczniowie wcielili się w zespoły startujące w konkursie budowlanym ogłoszonym przez gminę. Konkurs dotyczył budowy wieży obserwacyjnej dla policji, śledzącej ruch na drodze. Nauczyciel podzielił grupę na zespoły 5 - osobowe, w których budowali pudełka.

Zadaniem zespołów było wymyślenie oraz zaplanowanie jak będzie wyglądać ich budowla. Uczniowie mieli 20 minut czasu na zbudowanie najwyższej wieży. Na wierzchołku wieży musiał utrzymać się policjant z radarem w postaci korka. Po zakończeniu budowy zespoły nie mogły podtrzymywać wieży. Po zakończonym zadaniu nauczyciel wybrał najwyższą wieżę. Wygrany zespół został nagrodzony gromkimi brawami.

Kolejną częścią zajęć było stworzenie plakatu pt.: ,,Skuteczna współpraca w zespole?. Nauczyciel zadawał pytania dotyczące współpracy w grupie. Uczniowie mówili o swoich odczuciach podczas budowania wieży, o współpracy, kto pełnił jaką rolę w grupie, o podziale obowiązków podczas zadania. Wnioski zapisano w formie plakatu.

Na koniec została przeprowadzona zabawa pt.: ,,Łańcuch przyjaźni". Uczestnicy chwycili się za ręce tworząc łańcuch przyjaźni. Osoba, która była na początku łańcucha wydawała polecenia, np. idziemy na palcach w zupełnej ciszy. Po chwili następowała zmiana prowadzącego.

 

Aktualnie on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 98 gości 


Najnowsze

Najczęściej czytane


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: website hosting professional top actors Valid XHTML and CSS.