02.12.19r pn

Zupa pomidorowa tradycyjna, potrawka z kurczaka, ryż biały, sałata zielona z sosem vinegret z dodatkiem łososia wędzonego, kompot z owoców mieszanych.

03.12.19r. wt

04.12.19r. śr

Zupa cebulowa z grzankami, ziemniaki puree, kotlet mielony, koper ogrodowy, surówka z kapusty pekińskiej, kompot truskawkowy.

05.12.19r. czw

Zupa wielowarzywna, ziemniaki puree, mizeria z jogurtem, nugetsy z piersi kurczaka, kompot wiśniowy.

06.12.19r. pt

Zupa ogórkowa na przecierze ogórkowym z ryżem i mięsem, makaron z białym serem, kompot z porzeczki czerwonej.

SU
wtorek, 26 listopada 2019 16:19

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

zaprasza uczniów do udziału w akcjach charytatywnych:

Kartki Świąteczne do nabycia na każdej przerwie w cenie 2zł;

Mikołajki dla schroniska (dary dla zwierzaków:

sucha karma, puszki, koce, ręczniki, rękawiczki);

Góra Grosza:-)))