.

poniedziałek, 09 grudnia 2019 07:48

SZKOLNY KONKURSU NA NAJLEPSZĄ KLASĘ

Cele konkursu:

• Prowadzenie rywalizacji między klasami w różnych dziedzinach życia szkoły: mobilizacja uczniów do systematycznej i efektywnej nauki, promowanie właściwych zachowań, aktywne uczestnictwo w życiu szkoły i kształtowanie współodpowiedzialności za jej funkcjonowanie.
  • Integracja poszczególnych klas w dążeniu do wspólnego celu.
  • Rozwijanie osobowości, talentów i zainteresowań uczniów.

Uczestnictwo:

W konkursie biorą udział wszystkie klasy SP 6 w Chrzanowie.

Czas trwania:

Konkurs ma charakter cykliczny i trwa od początku września danego roku szkolnego aż do obchodów Dnia Dziecka w wyżej wymienionym roku.

Zwycięzcą zostaje klasa, która uzyska największą liczbę punktów.

Nagrody:

1. Klasa, która zwycięży w danym roku szkolnym, otrzyma dyplom Dyrektora Szkoły oraz tytuł "Najlepszej Klasy".

2. Nagrodą główną dla zwycięskiej klasy jest wyjście do kina.

Regulamin konkursu.

Poprawiony: poniedziałek, 09 grudnia 2019 07:54