02.12.19r pn

Zupa pomidorowa tradycyjna, potrawka z kurczaka, ryż biały, sałata zielona z sosem vinegret z dodatkiem łososia wędzonego, kompot z owoców mieszanych.

03.12.19r. wt

04.12.19r. śr

Zupa cebulowa z grzankami, ziemniaki puree, kotlet mielony, koper ogrodowy, surówka z kapusty pekińskiej, kompot truskawkowy.

05.12.19r. czw

Zupa wielowarzywna, ziemniaki puree, mizeria z jogurtem, nugetsy z piersi kurczaka, kompot wiśniowy.

06.12.19r. pt

Zupa ogórkowa na przecierze ogórkowym z ryżem i mięsem, makaron z białym serem, kompot z porzeczki czerwonej.

START Dla uczniów Świetlica szkolna

Świetlica szkolna PDF Drukuj Email

Świetlica pełni funkcję opiekuńczo- wychowawczo- dydaktyczną.

Świetlica szkolnaCelem działalności naszej świetlicy jest przede wszystkim zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po nich w bezpiecznym i miłym otoczeniu, stworzenie warunków do wypoczynku, zjedzenia posiłku i odrobienia prac domowych. Staramy się aby czas spędzony w świetlicy szkolnej także sprzyjał rozwijaniu zainteresowań dzieci oraz nadrabianiu zaległości w nauce.

Szczególną uwagę na zajęciach świetlicowych zwracamy na kształtowanie umiejętności współżycia i współdziałania w grupie rówieśniczej.

Świetlica szkolnaDbamy o wdrożenie dzieci do postrzegania przyjętych zasad zachowania się oraz reguł gier i zabaw, wyrabiania umiejętności nawiązywania kontaktów z kolegami, rozmawiania, słuchania, wyrażania swoich potrzeb i uczuć oraz dostrzegania ich u innych, a także ćwiczenia umiejętności rozwiązywania sytuacji konfliktowych, panowania nad emocjami. Staramy się nauczyć dzieci zachowania się w sytuacjach trudnych (np. doznanie przykrości, przegrana), ponoszenia odpowiedzialności za indywidualne i wspólne wykonywanie zadań oraz wdrażamy do utrzymywania porządku w czasie zajęć i zabaw.

Harmonogram pracy świetlicy
Pracuje codziennie: 07:00 - 16:00