START Dla rodziców Aktualności Rady Rodziców

Wpisany przez Małgorzata Malik
niedziela, 01 października 2017 13:28

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

Składka na "komitet rodzicielski" w r. szk. 2019/2020 wynosi 50 zł za dziecko (z zastrzeżeniem poniższego).

UWAGA ! W przypadku rodzeństw, pierwsze dziecko płaci 50 zł a kolejne 25zł , każde następne jest zwolnione ze składki. Składka jest dobrowolna ale aby móc sfinansować imprezy szkolne i nagrody w konkursach potrzebujemy Państwa wsparcia.

Rada Rodziców:

Agnieszka Mulka- przewodnicząca

Idalia Możdżeń- z-ca

Monika Starzykiewicz- skarbnik.

Poprawiony: czwartek, 12 września 2019 21:17

1% dla naszej szkoły PDF Drukuj Email
środa, 04 stycznia 2017 00:00

1 procent dla naszej szkołySzanowni Państwo!

Nasza szkoła przystąpiła do akcji:

PRZEKAŻ 1% STOWARZYSZENIU POMOCY SZKOLE MAŁOPOLSKA W RAMACH AKCJI

"1% DLA NASZEJ SZKOŁY"