Ułatwienia dostępu

wtorek, 31 marzec 2020 20:00

Wiadomość pedagoga do rodziców

Szanowni Rodzice zachęcam do obejrzenia filmiku na temat wychowania.

Dzieci się uczą i młodzież się uczy. Rodzicu, i Ty jeżeli możesz, poświęć trochę czasu na naukę. Wychowanie dzieci nie jest proste, ale mamy 10 wskazówek, które Ci pomogą. Centrum Rozwoju Lokalnego – organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Dzieci uczą rodziców kontynuując swoją misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, przygotowało kolejny materiał wideo z poradami. Film Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa to materiał, który podejmuje 10 bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci. W roli przewodnika psycholog mgr Beata Liwowska. Link do filmu: https://liblink.pl/4BwckDbwZT

Życzę Państwu i dzieciom, w tym trudnym okresie, dużo zdrowia i wytrwałości. 

Pozdrawiam
Pedagog Jolanta Ciejek

Read 1818 times Last modified on środa, 01 kwiecień 2020 17:32
More in this category: Bezpieczne korzystanie z sieci »

Media społecznościowe

Naszą szkołę można znaleźć w mediach społecznościowych.

 

 

pit 1proc s

Nasz adres

Szkoła Podstawowa nr 6
im. Jana Pawła II w Chrzanowie